درباره ما

«خبرگزاری کشاورزی و منابع طبیعی»، «IANN» که کار خود را از سال ۱۳۹۳ شروع کرده است تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را در حوزه کشاورزی؛ منابع طبیعی و محیط زیست؛ به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

مشی رسانه‌‌ای این سایت، تحلیلی و خبری خواهد بود و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
این خبرگزاری، آخرین خبرها و گزارش های حوزه کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست را منتشر خواهد کرد.

«خبرگزاری کشاورزی و منابع طبیعی» از ابتدای مرداد ماه سال ۱۳۹۳ به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز کرد و در تاریخ ۴ خرداد ماه ۱۳۹۴ موفق به اخذ مجوز از اداره کل امور مطبوعات و خبرگزاری های داخلیِ، معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانیِ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به شماره مجوز ۷۶۲۹۶ گردید.

مخاطبین این خبرگزاری را طیف های گسترده و گوناگونی از جمله مدیران، متخصصین، کارشناسان، اساتید، دانشجویان، کشاورزان، باغداران، دامداران، صیادان، بهره برداران، فعالان و عموم علاقه مندان به حوزه کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست تشکیل می دهند.

«خبرگزاری کشاورزی و منابع طبیعی» به هیچ گروه، حزب، سازمان، نهاد و بنگاه اقتصادی و یا سیاسی دولتی یا غیر دولتی وابسته نیست و در چارچوب ضوابط، قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران و با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و دقیق در این حوزه فعالیت و خدمات رسانی می کند.

هدف اصلی این پایگاه خبری و اطلاع رسانی، کمک به اشاعه فرهنگ کشاورزی سالم، علمی و حرفه ای، حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست و انتشار سریع اخبار این حوزه است.

مدیریت خبرگزاری کشاورزی و منابع طبیعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *