ویدئو/ نماینده رشت: توهین وزیر جهاد کشاورزی به کشاورز گیلانی را بی‌پاسخ نمی‌گذاریم

keshavarz_mazrae_kasht_bardasht_vejinبه گزارش خبرگزاری کشاورزی و منابع طبیعی(IANN)؛ نماینده مجلس: توهین وزیر جهاد کشاورزی به کشاورز گیلانی را بی‌پاسخ نمی‌گذاریم، آقای وزیر سبوس ارزانی خودتان!”
درپی انتشار فیلمی از دیدار وزیر جهاد و کشاورزی با کشاورزان گیلانی، نماینده رشت و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با انتقاد از سخنان وزیر گفت: “توهین وزیر جهاد کشاورزی را به کشاورز گیلانی در مجلس بی‌پاسخ نمی‌گذاریم. آقای وزیر سبوس ارزانی خودتان!”

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه در مقابل کسی که به کشاورزان توهین کند ساکت نخواهد نشست گفت: اگر کسی در هر جایگاهی چنین جسارتی به کشاورز زحمتکش من کند یک گونی از همان سبوس‌ها را تقدیمش می‌کنم.
محمدصادق حسنی در رشت در واکنش به پاسخ وزیر کشاورزی به انتقادات کشاورز گیلانی درباره کاهش قیمت برنج اظهار کرد: خداوند کریم در قرآن می فرمایند «عنداکرمکم عندالله اتقاکم» همه ما انسان‌ها باهم برابریم و حق توهین به یکدیگر را نداریم و معیار برتری افراد تقوای آنهاست.

وی با تأکید بر اینکه پیامبر اکرم (ص) فرمودند که دست کشاورزان را می‌بوسند، اضافه کرد: من صحبت‌های وزیر را نه تأیید می‌کنم و نه تکذیب، چراکه بنده را قابل به دعوت ندانستند و من آنجا حضور نداشتم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر هر کسی در هر جایگاهی چنین جسارتی به کشاورز زحمتکش من کند یک گونی از همان سبوس‌ها را تقدیمش می‌کنم.

حسنی با ابراز تأسف از توهین وزیر کشاورزی بیان کرد: من واقعاً برای مسؤولی که چنین برخوردی با کشاورز داشته باشد متأسفم و مطمئن باشید که پاسخ مناسبی را در مجلس به او خواهیم داد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *