اتاق فکر صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان تشکیل شد

khorak_daam_dam_nahadehبه گزارش خبرگزاری کشاورزی و منابع طبیعی(IANN) به نقل از ایرنا؛ قائم مقام اتحادیه خوراک دام، طیور و آبزیان کشور از تشکیل اتاق فکر این اتحادیه خبر داد و افزود: بزودی کارگروه های تخصصی در اتاق فکر صنعت خوراک ایران با حضور استادان برجسته دانشگاه ها و متخصصان تغذیه تشکیل می شود.
‘مهدی مسعودی’ در مورد اعضای اتاق فکر صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور، افزود: نمایندگانی از معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی، سازمان دامپزشکی، سازمان نظام مهندسی کشاورزی، اتاق تعاون ایران، سازمان توسعه تجارت و اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان کشور هسته مرکزی اتاق فکر را تشکیل می دهند.
این کارشناس صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان تصریح کرد: برای پویایی و رشد و توسعه صنعت مهم خوراک دام، طیور و آبزیان در کشور به تعامل سازنده و همکاری های کارشناسان زبده و فعالان این صنعت هستیم.
۷۰ سال از سابقه فعالیت صنعت خوراک دام، طیور و ابزیان ایران می گذرد و اکنون ۶۴۵ واحد تولیدی صنعتی مجاز دارای پروانه در کشور فعال هستند.
با اجرای پسابرجام بیش از ۲۰۰ هزار تن خوراک دام و طیور به ارزش ۶۸ میلیون دلار به ۱۱ کشور های متقاضی صادر شد این درحالیست که این کارخانه جات با ۴۰ درصد ظرفیت کار می کند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *